Czech
Danish
Dutch
English
French
German
Italian
Norwegian
Portuguese
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Turkish
 
Position:Home
Email:ebiz@ctia.com.cn
Related Links

Tungsten ve tungsten ve bakır mükemmel performansını kendi bakır bileşik bakır tungsten alaşım (w-Cu) dir.

Bakır tungsten bir elektrik kişi malzeme olarak kullanılabilir. En ağır uygulamalarda enerji üretimi ve iletimi anahtarı tamamen yağda batırma ilişkili. Bu gibi durumlarda orada herhangi bir avantaj Gümüş tabanlı kararmaya dayanıklı malzeme kullanımında oksidasyon air hariç tarafından engellenir. Bakır tungsten kişiler, bu gibi durumlarda, iletkenlik ve ark direnci göreceli önemi üzerinde bağımlı olmak kullanılan sınıf seçimi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Marketable products
Bakır tungsten malzeme
Bakır tungsten alaşım ürün, Toz Metalurjisi tarafından üretilen Sinterlenmiş bir bakır-tungsten malzemedir. Yoğun bileşik sunan sertlik, aşınma direnci ve tungsten bakır iyi elektriksel iletkenlik ile birlikte yüksek bir yumuşama sıcaklığı oluşturmaktadır.
Bakır tungsten çubuk
1, Çapı: 1.5-100.0 mm
2, Uzunluk: 50-1000mm
3, Yoğunluğu: 12,60-17.05 g/cm3
4, Kompozisyon: w % 55-90, Cu 10-%45
5, Yüzey: atık yüzeyi, Forged yüzey zemin yüzeyi
Bakır tungsten elektrot
Tungsten yüksek sertlik ile yüksek erime noktası, anti-adhesion özellikleri, çoğu kez belli bir direnç aşınma, kaynak, yüksek sıcaklık için kaynak elektrodu popo dayanıklı yapmak için kullanılan tungsten ve bakır, yüksek sıcaklık dayanımı, elektrik ark ablasyon, daha büyük, iletken, termal iletkenlik ve Talaşlı İmalat, kolaylığı yüksek yoğunluk ve bu avantajları bir arada soğuk terleme gibi özelliklere sahiptir.
Gümüş tungsten malzeme
Gümüş tungsten malzemeleri endüstri ve iç devre kesici uygulamalarında iyi kaynak ve Erozyon direnci önemli olduğu kullanılır. Çeşitli sınıflar mevcuttur: - yüksek Gümüş sınıflarda Yüksek iletkenlik ve yüksek tungsten notları büyük erozyon ve kaynak direnci olması.
Tungsten alaşım malzemesi
Tungsten ağır alaşım genellikle olan dirençli metal, w-Ni-Fe oluşan iki aşamalı kompozit olan veya w-Ni-Cu veya hatta w-Ni-Cu-Fe, bazı tungsten alaşım eklenen Co Mo, Cr, vs. Çubuk, küp, blok, tuğla, halka, vb gibi çeşitli şekillerle yapılabilir.
Tungsten bucking bar
Bucking bar, arkasında çalışma yüzeyleri etkisi bağlantı elemanları uygulanıyor ve dahil olmak üzere destek üye aracı baş intermitted sağlamak ve parçaları orada şok yüklerin sıkıştırma ve makas almaya arasında sağlanan düşük geri tepme darbe emici ayırıcı ile ele alınan bir çalışma aracıdır.
Tungsten malzeme
Tungsten Refrakter metalleri en yaygın olarak kullanılanı ' dir. Tel formunda Tel filament ve yüksek sıcaklık özellikleri kullanımını nerede diğer ürünler gibi aydınlatma ürünleri imalatı için gerekli. Kendi özellikleri arasında 3410 ° c, düşük katsayısı düşük buhar basıncı ile birlikte iyi elektrik ve ısı iletkenliği yüksek sıcaklıklarda ve Genleşme erime noktası vardır.
Molibden malzeme
Aşağıdaki sektörlerde kullanılan molibden malzeme: Cam eritme, vakum fırını, vakum biriktirme, Uzay, güneş, nükleer, elektronik, Otomotiv, Medikal.
Biz molibden Tel, çubuk, levha ve plaka taşırlar. Biz de sellmolybdenum fındık, civatalar, ısı kalkanları ve diğer donanım vacuumfurnace ve yüksek vakum ortamlarında.
Bakır molibden ısı lavabolar
Bakır molibden yüksek performanslı kompozit gelen erimiş bakır ile infiltre vakum dikkatle incelenmiş gözenekli molibden fabrikasyon. Bu yüksek iletkenlik ve ısı lavabolar için eşleşen bir düşük termal genleşme olan MoCu bileşik sonuçlanır.
Tungsten elektrot malzeme
1, Çapları: 1,0 mm-10.0 mm
2, Uzunluk: 150 mm, 175 mm
3, Ayrıca özel belirtiminin Tungsten elektrot siparişleri kabul.
Tungsten elektrot ürün ise geleneksel ve fabrikamızda üretilen üründe avantajları. Son yıllarda, Fabrika, tungsten elektrot ürün araştırma ve geliştirme için başladı.
Isı lavabolar malzeme
Tungsten sadece düşük genişlemesi ve yüksek ısı iletkenliği bakır sahibi. Onun genişleme dizin ve ısı iletkenlik malzeme kullanımına kolaylık sağlayan malzemeler çeriini Deitirmek aracılığıyla da değiştirilebilir. Biz çeşitli özellikleri ve farklı tungsten oranlarda bakır tungsten sayfasıyla sağlayabilirsiniz.
Language: | český | danske | Nederlands | English | française | Deutsch | italiano | norske | português | român | русский | español | Švédsky | Türk
Email : ebiz@ctia.com.cn  
Copyright©2001 - 2011 CTIA E-biz Center All Rights Reserved