Czech
Danish
Dutch
English
French
German
Italian
Norwegian
Portuguese
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Turkish
 
Position:Home
Email:ebiz@ctia.com.cn
Related Links

Slitina mědi a wolframu (W-Cu) je složený z wolframu a mědi, které patří vynikající výkon wolframu a mědi.

Měděné wolframu může použít jako elektrický kontaktní materiál. V nejtěžších aplikace spojené s elektřiny a přenosu, který vypínač může zcela ponořena do ropy. V těchto případech není žádnou výhodu v používání černění odolné materiály založené na stříbro, jak je oxidace je znemožněno vyloučení vzduchu. Měděné wolframu kontakty jsou široce využívány v těchto případech výběr třídy použité je závislá na relativní význam vodivost a arc odpor.

Marketable products
Materiál měď wolframu
Produkt slitiny mědi wolframu je slinutý materiál měď wolframu, které se vyrábějí práškové metalurgie. Tvoří hustou složená nabídka tvrdost, odolnost proti a změkčující vysokoteplotní wolframu v kombinaci s dobrou elektrickou vodivost mědi.
Měděné wolframu tyč
1, Průměr: 1,5-100 mm
2, Délka: 50-1000 mm
3., Hustota: 12.60-17.05 g/cm3
4. Složení: W 55-90 %, Cu 10-45 %
5, Povrch: slinování povrchu, Forged povrchu, povrch země
Elektrody měďnatého wolframu
Kombinace výhod plynoucích z wolframu a odporu mědi, vysoké teploty, elektrické obloukové ablace, vysoká intenzita, než velké, vodivé, tepelnou vodivost a snadnému obrábění a to má funkce, jako je například studené pocení, stejně jako s vysokou tvrdostí wolframu, vysoký bod tání, anti-adhesion charakteristiky, často používá na určitou odolností proti oděru, rezistentní na vysokou teplotu svařování, zadek, svařovací elektrody.
Stříbrný wolframu materiál
Stříbrný wolframu materiály se používají v aplikacích, průmyslové a domácí jistič, kde je důležité dobře svaru a eroze odpor. Různé známky jsou k dispozici: - vyšší stříbrné známky mají vyšší vodivost a stupně vyšší wolframu větší odolnosti proti erozi a svaru.
Materiál slitiny wolframu
Těžká slitiny wolframu obecně jsou Žáruvzdorné kovy, které mají dvoufázové kompozitů sestávající z W-Ni-Fe nebo W-Ni-Cu nebo dokonce. W-Ni-Cu-Fe, některé slitiny wolframu je přidána Co, Mo, Cr, atd. To by bylo možné i různé tvary, například rod, krychle, blok, cihla, kruh, atd.
Wolfram vzpurném bar
Vzpurném bar je pracovní nástroje přijaté za pracovní plochy poskytnout doprovodný člen v použití spojovacích prostředků dopad a včetně intermitted nástroj hlavu a zpracovávat částí s nízkou zákluz absorpci nárazu vesmířana předpokladu, že mezi vzít zatížení šok v kompresi a zkosení.
Wolfram materiál
Wolfram je nejběžněji používané Žáruvzdorné kovy. V podobě drátu je zásadní pro výrobu osvětlení výrobků jako například drátku a jiné zboží, kde jsou jeho vlastnosti vysoká teplota použití. Mezi jeho vlastnosti patří bod tání 3410 ° c, nízký koeficient tepelné expanze a nízký tlak par při zvýšených teplotách, spolu s dobrou elektrickou a tepelnou vodivostí.
Molybden materiál
Molybden materiálu se používají v následujících odvětvích: tavení skla, vakuové pece, vakuové depozice, aerospace, sluneční, jaderné, elektronika, automobilový průmysl a lékařských.
Nosíme molybdenu v drát, Rode, list a talíř. Jsme také sellmolybdenum matice, šrouby, tepelné štíty a další hardware pro vysokého vakua prostředí a vacuumfurnace.
Chladiče měděné molybdenu
Měděné molybdenu vysoký výkon kompozitů jsou kovodělných z pečlivě řízené porézní molybdenu, který je vakuum infiltrovali s roztavené mědi. To vede v neseparovaných MoCu, která má vysokou vodivosti a odpovídající nízká tepelná roztažnost pro chladiče.
Wolframových elektrod materiál
1, Průměry: 1.0 mm-10,0 mm
2, Délka: 150 mm, 175 mm
3, Také přijímáme objednávky zvláštní specifikace wolframových elektrod.
Wolframových elektrod produkt je tradiční a výhody produktu v naší továrně. V posledních letech v továrně začala wolframových elektrod produktů výzkumu a vývoje
C. tepelné jímky materiál
Vlastní pouze nízké rozšíření wolframu a vysoké tepelné vodivosti mědi. Jeho rozšiřování indexu a Tepelná vodivost lze také změnit prostřednictvím změny obsahu materiálů, který zajišťuje pohodlí použitím materiálu. Dodáváme mohou různé specifikace a měděné wolframu list s různými wolframu rozměrů.
Language: | český | danske | Nederlands | English | française | Deutsch | italiano | norske | português | român | русский | español | Švédsky | Türk
Email : ebiz@ctia.com.cn  
Copyright©2001 - 2011 CTIA E-biz Center All Rights Reserved